Kurumsal

Biz kimiz ?

Sağlık sektörünün tıbbi malzeme ihtiyacını karşılamak üzere kurulan İNSET TIBBİ ÜRÜNLER tıbbi malzeme üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

Firma 2011 yılında kurularak medikal sarf malzeme üretimine başlamıştır. 2015 yılında da şırınga üretim tesisi kurarak INMED MEDICAL PRODUCTS markasıyla şırınga üretimine başlamıştır.

CE markası, ISO 13485 Tıbbi Cihaz, ISO 9001 ve ISO 7886-1 olmak üzere tüm Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan İNSET Tıbbi Ürünler, deneyimli kadrosu ile altı sigma, yalın üretim, toplam verimli bakım gibi modern üretim tekniklerini kullanarak Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve İyi Üretim Uygulamalarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmamız; oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan kalitenin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Kalite yönetim sistemi ile ulusal ve uluslararası platformlarda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnmed Medical Products markası olarak olabilecek en iyi kalitede ve uygun maliyetteki ürünlerimiz ile tüm insanlığa sağlık sektörünün bir kolu olan medikal sarf malzeme olan şırınga, serum seti ve spinal iğne üretiminde faydalı olabilmektir.

Vizyonumuz

Tıbbi sarf malzeme üretiminde öncelikle ülkemizde öncü bir kuruluş olmak ve bir çok üründe "ilklere imza atmak", ilerleyen zamanlarda da başarılarımızı uluslararası alana taşıyarak firmamızın ve ülkemizin adını bu sektörde duyurarak her zaman tercih edilen bir firma durumuna gelmektir.

Kalite Politikamız

Firmamız; oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan markamız, kalitesinin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiş kalite yönetim sistemi hedeflemektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Teşekkürler. Talebiniz alındı en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.